Головна Культура

VONA: прем’єрний показ хореографічної вистави про сучасних українок

Сучасна українська жінка з її емоціями та переживаннями – суб’єкт дослідження хореографічного проєкту VONA.

6 танцівниць з різних куточків України від серпня працювали у колаборації з постановочною командою всесвітньо відомого театру танцю Піни Бауш, що міститься у німецькому Вупперталі. Вони імпровізували на тему: яка вона – сучасна українка. За словами продюсера проєкту Максима Добролюбова, їм вдалося створити унікальну виставу, в якій мовою тіла виражено всі переживання та емоції української жінки, досліджено її феномен.

6 жіночих образів. 6 настроїв. 6 доль. 6 танцівниць на сцені відомого театру Піни Бауш танцюють так, що розумієш – ця історія про тебе. Це ти та дівчина по центру, яка волонтерить без вихідних. Це ти та, хто плаче мовчки, щоб не розбудити дитину. Це ти та, хто вже другу добу без світла…
Це ти – українка у вирі всіх твоїх емоцій та переживань.

Прем’єра в Україні запланована на онлайн платформі OPEN THEATRE 22 грудня о 19:00. Доступ до перегляду вистави буде доступний дві доби.

Сторінка проєкту на Facebook

Міжнародний мистецький проект VONA створено у колаборації з всесвітньо відомим театром Піни Бауш (Німеччина, Вупперталь) за підтримки Гете інституту в Україні.