Головна Культура

“ВОНИ ДУЖЕ БЕЗЗАХИСНІ”: АСТАФ’ЄВА, ONUKA ТА KADNAY РОЗДАЛИ ОБІДИ СТАРЕНЬКИМ У КИЄВІ

Onuka

1-го жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей поважного віку. З цієї нагоди благодійний фонд бізнесмена та мецената Гаріка Корогодського “Життєлюб” разом із українськими артистами Onuka, Дашею Астаф’євою та Kadnay годували їжею стареньких.

Зірки долучилися до ініціативи на різних локаціях у Києві. Зокрема, артисти роздавали борщ та спілкувався з Ба та Ді й обіймалися з ними.

“З перших днів повномасштабної війни я побачила, що бабусі та дідусі – найвразливіша категорія людей. Молодь може поїхати, про дітей дбають, за тваринами наглядають волонтери, а люди поважного віку дуже беззахисні… Коли людина розгублена та почувається самотньою, їй дуже важлива не стільки їжа, скільки увага – поговорити, заспокоїти, обійняти”, – сказала Астаф’єва.

Даша Астаф’єва

Як зазначають у фонді, головне – пам’ятати, що чужих бабусь та дідусів не буває. Тому 1 жовтня – чудовий привід проявити увагу та турботу щодо стареньких, які цього потребують.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни Даша Астаф’єва приєдналася до київських волонтерів та готувала їжу для військових й потребуючих.

Діма Каднай

ТЕТЯНА СУХАЧОВА

ФОТО ПРЕССЛУЖБИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Джерело: ТАБЛОID