Головна TV

Врятувати заклади, які стали прихистком і готували для ЗСУ: Другий сезон «На ножах»

Власники закладів отримають шанс у воєнних реаліях перетворити збитковий бізнес на успішний. І восени на Новому каналі ми стежитимемо, чи вдалося їм виправити помилки та уникнути закриття.

Ви просили – ми зробили! Перший сезон «На ножах» з Алексом Якутовим настільки зайшов глядачам і отримав так багато позитивних відгуків, що Новий канал продовжив проект на другий сезон. І його зйомки стартували вже сьогодні!

– Новий сезон проекту «На ножах» – це присвята всім рестораторам і колективам закладів громадського харчування, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на допомогу в захисті країни. Якщо раніше ресторани асоціювались із відпочинком, то після 24 лютого 2022 року все докорінно змінилося, – зазначає керівник реаліті «На ножах» Богдан Зарубін. – З першого дня великої війни переважна більшість закладів підтримувала і годувала всіх, хто цього потребував, – ЗСУ, ТрО, місцеве населення. Саме такі ресторани і стали учасниками другого сезону «На ножах».

Проект розповість на всю країну історії, що надихають. І головне: кожна з них – унікальна!

– Уявіть собі ресторатора, який за кілька днів перетворив свій ресторан на хаб, де жили і харчувалися сотні евакуйованих людей. Або невеличку піцерію в Ірпені, колектив якої віддав усі свої продукти місцевим, а її співвласник вступив до лав ТрО і згодом брав участь у визволенні міста від рашистів, – каже Зарубін. – І попри те, що закладам вдалося встояти тоді, сьогодні вони перебувають на межі припинення існування й закриття. Які тому причини? Саме це і має з’ясувати авторитетний Шеф Алекс Якутов.

До речі, Якутов не з чужих слів знає, як це – всіма силами працювати на перемогу. З перших днів російського вторгнення Шеф Нового каналу разом з іншими кухарями готував для наших захисників і вимушених переселенців.

– Спочатку годували в Умані тероборону, в якій налічувалося близько 50 людей. Потім почали приїжджати переселенці зі сходу, які рятувалися від війни. З кожним днем людей ставало дедалі більше. Ми допомагали їм поселитися в гуртожитках, і разом з іншими кухарями годували їх безкоштовно тричі на добу. Бувало, що допізна працювали на кухні. Як то кажуть, коли почав робить, то байдики не бить! – згадує Алекс Якутов. – Також ми готували в Києві й відвозили їжу військовим на передову. Я домовлявся з постачальниками, і вони привозили по 5-10 тон продуктів, з яких ми готували страви та передавали нашим захисникам.

Чи вдасться рестораторам врятувати свій бізнес у воєнних реаліях? Дізнаємося у другому сезоні проекту «На ножах» з Алексом Якутовим уже цієї осені на Новому каналі!