Головна Діткам

Виходить другий наклад дитячої книги «Хоробрі казки»

У січні 2024 року в харківському видавництві «АССА» вийде друком другий наклад дитячої книги за проєктом Суспільного Мовлення «Хоробрі казки» авторок Вікторії Мурованої та Ірини Виговської. Перший наклад обсягом тисяча примірників був виданий восени цього року.

Придбати видання «Хоробрі казки» можна за посиланням на сайті видавництва та в українських книгарнях. Для зручності у книзі є QR-коди, які дають можливість прослуховувати аудіоверсії казок українською мовою на ютуб-каналі «Бробакс».

«Я вдячна всій команді Суспільного за цей проєкт. Під час втілення друкованого видання “Хоробрих казок” команди Суспільного та “АССА” говорили однією мовою, – розповіла директорка харківського видавництва «АССА» Світлана Фельдман та спрогнозувала для книжки цікаве майбутнє: — Дуже хочу, щоб всі читали її своїм дітям, бо зараз час нових казок, які допомагають триматися, бути хоробрими».

Книжкові блогери, артисти, громадські діячі та бібліотекарі, що вже прочитали книжку «Хоробрі казки», діляться своїми позитивними відгуками про видання: «Це книжка-помічниця» — книжкова блогерка Юлія Задніпряна, «максимально делікатне, дбайливе і глибоке проговорювання навіть найважчих досвідів» — журналістка та письменниця Віталіна Макарик, «ці казки й справді хоробрі» — народна депутатка Інна Совсун, «книжка красива, яскрава» — книжкова блогерка телеграм-каналу «Непозбувний книгочитун» Тетяна Гонченко та ще багато інших.

У жовтні цього року «Хоробрі казки» були представлені у межах українського стенда на найбільшій книжковій виставці Європи — Франкфуртському книжковому ярмарку. Також книга увійшла до довгого списку дитячих та підліткових книжок на тему війни та воєнного досвіду, написаних українськими письменниками у 2023 році. Повний список цих книжок опублікований у посібнику для батьків «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир».

Слухайте подкаст українських аудіоказок Суспільне Казки на платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud), а також долучайтеся до спільноти в телеграм-каналі Суспільне Казки, звідки можна завантажити аудіо безкоштовно та слухати за будь-яких умов.

«Хоробрі казки» — це 12 терапевтичних історій спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями: про дружбу; батьків, які пішли на війну, але люблять та сумують за дітьми; магію ППО; підтримку та волонтерство; вільний народ та його героїв.

Фото — Анастасія Мантач та Олег Переверзєв