Головна Культура

Вийшов новий альбом гурту СКАЙ: з’явилися перші негативні відгуки

 Гурт СКАЙ презентував довгоочікуваний альбом «НАПРОЛОМ». Реліз альбому мав відбутися ще до початку повномасштабного вторгнення росії, але, через зрозумілі причини, вихід альбому відклався. І ось це сталося.

До нього увійшло 8 треків, в тому числі й пісня що вже стала улюбленим хітом «Легковажна», а також трек, на честь якого має назву альбом «НАПРОЛОМ». Головним та неочікуваним сюрпризом стало продовження «Легковажної», романтична душевна композиція «Її люблю». На офіційному каналі СКАЙ в YouTube вже презентовано mood video на цю пісню.

Олег Собчук, лідер СКАЙ: «Разом з новим 7-м альбомом гурту СКАЙ – «НАПРОЛОМ» вийшла й нова пісня під назвою – “Її Люблю” і це справжня ВЕСНА! А ще любов, ніжність, сміливість, відповідальність і свобода. Нехай в цій пісні кожен знайде щось своє, щось таке чого не вистачало давно, посміхнеться і погляне на цей світ інакшим теплішим поглядом. Любов надає сил! Головне вірити, діяти, допомагати й перемагати! Життя одне. Будьте щасливими»!

Не обійшлося й без критики. Під час розбору альбому, ведучі однієї з радіостанцій відмітили, що пісень про кохання стало менше, ніж в минулому альбомі, проте самі учасники гурту не погодились з цим, адже  романтичні пісні все ж таки присутні, але патріотично-переможні та мотиваційні пісні теж мають бути, це дуже важливо для всіх нас. Ці пісні підіймають дух і дають віру в перемогу.

На підтримку сьомого альбому «НАПРОЛОМ», СКАЙ вирушає в тур містами України. Загалом в рамках туру гурт відіграє  35 концертів  На глядачів очікує яскраве шоу, пісні з нового альбому, а також улюблені хіти. Частина коштів буде передана на потреби ЗСУ.

Всі пісні з нового альбому та mood video можна подивитися за посиланням.