Головна TV

Не пропустіть подію! Вже сьогодні, 27 жовтня, на телеканалі 2+2 о 18.30 – прем’єра серіалу «Одна родина. Весілля»

27 жовтня о 18:30 телеканал 2+2 покаже новий чотирисерійний серіал «Одна родина. Весілля». Це життєва історія двох українських родин, які попри розбіжності у поглядах, нескінчені суперечки, сварки та конкуренцію намагаються примиритися заради дітей і майбутнього.

Події серіалу розгортаються після 2014 року в деокупованому шахтарському містечку, яке повертається до мирного життя в Україні. Колишні друзі, а зараз затяті вороги Павло Доценко і Гриша Куліков стають головними претендентами на посаду мера. У гонитві за прихильність містян кандидати разом з дружинами не припиняють сперечатися й хитрувати, через що потрапляють у складні, заплутані, а іноді кумедні ситуації. Непорозуміння між родинами не вщухають навіть після новини про заручини їхніх дітей. Та чи зможуть вороги об’єднатися, знаходячись на порозі повномасштабного вторгнення з боку рф, чи зможуть стати однією родиною задля майбутнього?


«Для мене ця історія про нас, українців, які вміють блискавично влаштовувати чвари через будь-які дрібниці. Проте коли приходить справжня біда, ми об’єднуємося, а всі суперечки відходять на другий план. У момент загрози українці єдині, бо це – наша земля», – коментує головна акторка серіалу Тала Калатай.

Також головні ролі у серіалі виконали Мирослав Павліченко, Олег Шушпанніков, Лариса Трояновська, Дар’я Пльондер, Євгеній Ламах.


Сценарій серіалу «Одна родина. Весілля» був написаний ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Зйомки проходили у Києві та Ірпені у 2023 році. Виробництвом серіалу на замовлення телеканалу 2+2 займався 1+1 Продакшн.

Сценаристи: Руслан Шаріпов, Вадим Єрченко, Сергій Карпенко, Володимир Москалець. Режисер: Євген Чернишов. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Сергій Карпенко, Володимир Москалець.