Головна TV

Вже сьогодні! Чим вражають тварини на війні – у новому випуску «Загубленого світу»

Вже сьогодні на телеканалі 2+2 вийде новий випуск проєкту «Загублений світ» про те, як війна вплинула на життя домашніх тварин в Україні, які разом з господарями переживають ракетні обстріли і бомбардування, жахливі місяці в окупації та вимушені переїзди, але попри все надихають українців на перемогу і навіть допомагають військовим на передовій.

З початку повномасштабного вторгнення мільйони українців були вимушені покинути власні оселі. Евакуюючись з гарячих точок і тимчасово окупованих територій, родини намагаються врятувати не тільки себе, але й своїх домашніх улюбленців. Проте багато тварин, на жаль, залишаються напризволяще. Через що доводиться пройти хвостатим, аби повернутися до своїх господарів, як волонтери рятують поранених і виснажених війною чотирилапих, чим тварини допомагають українцям у тилу й на фронті та як стають талісманами військових підрозділів – розкаже ведучий програми «Загублений світ» Максим Сухенко.

Крім того, у новому випуску глядачі дізнаються, навіщо росіяни вигадали легенду про «бойових гусей» в Україні, як херсонські бджоли відправили до лікарні окупантів-мародерів і чому загарбники як вогню бояться української фауни.

Про неймовірні історії порятунку та возз’єднання домашніх улюбленців зі своїми родинами, а також природу, яка воює на боці України, – у новому випуску інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ» сьогодні о 17:00 на телеканалі 2+2.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції