Головна TV

Вже сьогодні! Дмитро Комаров у новому випуску “Світу навиворіт” покаже, як в Колумбії шиють куленепробивний одяг

Команда проекту познайомиться з модельєром, якого називають “Армані” куленепробивного одягу, і перевірить його товари на міцність.

Вже сьогодні о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна” покажуть новий випуск “Світу навиворіт”, знятий до повномасштабного вторгнення. Цього разу Дмитро Комаров познайомиться з колумбійським модельєром, який створює куленепробивний одяг, і відвідає фабрику, де шиють речі, що рятують життя.

Колумбія відома не тільки покладами дорогоцінного каміння і запальними танцями, але і високим рівнем злочинності. Тому питання безпеки для колумбійців надзвичайно важливе.

Колумбійський модельєр Мігель Кабальєро знайшов спосіб, як поєднати моду та безпеку. Він створює футболки поло, класичні чоловічі сорочки, якісні куртки та плащі, серед яких є і витончені жіночі моделі. Одяг виглядає стильно та модно, не привертаючи зайвої уваги. Важко навіть здогадатись, що всі моделі – куленепробивні.

Ідея створювати одяг, що не привертає увагу, але захищає від куль, з’явилась у Мігеля після знайомства з охоронцями одного з його однокласників. Вони працювали без захисту, наражаючи себе на небезпеку. Все через те, що класичні бронежилета занадто помітні.

Зараз серед клієнтів модельєра щонайменше 38 президентів, дипломати, бізнесмени та всесвітньо відомі зірки шоу-бізнесу. Мігеля Кабальєро називають “Армані” куленепробивного одягу.

“​​Під час зйомок цієї програми, ще до повномасштабного вторгнення, ми й подумати не могли, що питання бронежилетів в Україні стане більш актуальним, ніж у Колумбії. Ми впевнені, що перемога України близько і незабаром наше небо стане мирним, а куленепробивний одяг перестане бути необхідністю”, – розповів Дмитро.

Цікаво, що тисячі таких колумбійських жилетів зараз захищають життя українців.

Колумбійський модельєр особисто для Дмитра Комарова провів екскурсію фабрикою, яка розташована на околиці Боготи. Та щоб перевірити надійність броньованого одягу, журналісту довелось зважитись на ризикований трюк. Дмитро Комаров одягне броньовану куртку та дозволить вистрілити в себе.

Чи дійсно одяг колумбійського дизайнера здатен зупинити кулю і що здивувало Дмитра Комарова, дивіться у новому випуску “Світу навиворіт” 28 квітня о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна”.