Головна TV

Вже сьогодні! «МастерШеф»-12: На аматорів чекає легендарна кулінарна монополія!

Вже сьогодні, 7 жовтня, на телеканалі СТБ вийде сьомий випуск «МастерШеф»-12. Новий тиждень розпочнеться з легендарної кулінарної монополії!

Перший конкурс тижня для аматорів – легендарна кулінарна монополія! Саме в цьому випробуванні учасники стають справжніми акулами ринку, демонструють свої вміння мислити стратегічно, домовлятися, поступатися та йти до жаданої перемоги!

Кожна команда має приготувати три страви на власний розсуд, серед яких має бути закуска, основна страва та десерт. Продукти та девайси будуть розподілені між командами- монополістами. За столом перемовин кожна команда робитиме свій хід та зможе запропонувати обмін, викликати на бій або пропустити хід. На які стратегії зроблять ставки учасники? Та чия стане переможною?

Кулінарна правда і вигадка, вміння збрехати та схилити до хибної істини, — все це про умови другого конкурсу. Хто з аматорів зможе брехати й не червоніти? А кого викриють за секунду?

«Ми хочемо перевірити, чи можете ви думати про кулінарію, коли всі умови конкурсу заважають думати про неї. Сьогодні працювати вам доведеться під час спа-процедур», — повідомлять судді. Що саме чекатиме на аматорів? Та хто не впорається?