Головна TV

Вже сьогодні! «МастерШеф»-12: Учасники проєкту готуватимуть для незламних залізничників!

Вже сьогодні, 23 вересня, на телеканалі СТБ вийде п’ятий випуск «МастерШеф»-12. На аматорів чекатимуть неочікувані сюрпризи, адже на кухню завітають зіркові гості. Крім того, у першому випробуванні кухарі годуватимуть справжніх титанів, завдяки яким рухаються українці!

Раніше їх праця була не такою помітною, проте після 24 лютого 2022 року українці зрозуміли, що без цих титанів країна б зупинилася. Українські залізничники, бортпровідники, механіки, машиністи та усі ті, без кого б залізниця була просто залізом. Саме вони евакуювали наших людей, працювали 24\7, рятували та ризикували власним життям. І саме вони завітають на кухню реаліті.

Цього разу на учасників чекатиме випробування з двома сенсаційними поворотами. По- перше, вони готуватимуть для незламних українських залізничників! По-друге, капітанами команд стануть запрошені зірки проєкту – переможець «МастерШеф»-7 Пава та переможець «МастерШеф. Професіонали»-4 Артем Кабулахін. Саме вони допоможуть аматорам покращити рівень кулінарної майстерності. Капітани запропонують командам власне меню, яке включатиме три страви: закуску, основну страву та десерт. Але не все так просто, адже судді підготують особливий сюрприз і для Артема та Пави!

Через яке ускладнення шефи відчують себе повноцінними учасниками проєкту? Чий концепт матиме більший успіх? Та чи зможуть кухарі вразити незламних залізничників?