Головна TV

Вже сьогодні! «МастерШеф. Професіонали»-4: До суддів проєкту приєднається Надія Матвєєва

В суботу, 13 травня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Перший конкурс тижня розпочнеться несподівано, адже кулінарів зустрічатимуть не судді проєкту, а… найкраща подруга українських глядачів, ведуча проєктів «Неймовірна правда про зірок», «Позивний Надія», «Ранок у великому місті» на СТБ Надія Матвєєва. До гості проєкту приєднаються судді та озвучать умови конкурсу.

Під час війни бюджет кожної української родини значно зменшився, та ж сама доля спіткала і ресторани. Але українські бізнеси, як і українці, не здаються! Саме тому основною темою випробування стане вартість продуктів. Учасники мають довести, що з доступних продуктів можна приготувати такі ж кулінарні шедеври, як і з добірних делікатесів. Кулінарам потрібно зробити так, аби найдешевші продукти здалися Надії справжніми делікатесами! Кожна трійка учасників отримає по шість коробок-загадок, під ними будуть різні інгредієнти – від найдоступніших до найелітніших. Кожна команда має приготувати по шість страв так, щоб Надія Матвєєва не вгадала, які з продуктів дорогі, а які – дешеві. Що з цього вийде? Дивіться в ефірі!

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський

Дивіться у суботу, о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все!