Головна TV

Вже сьогодні! «МастерШеф. Професіонали»-4: Що чекає на кулінарів?

В суботу, 22 квітня, о 19:00 на СТБ вийде новий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Перший конкурс цього тижня буде індивідуальним. Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська здивують учасників, адже зазначать, що Володимир Ярославський з’явиться лише тоді, коли кулінари приготують свої страви. За умовами конкурсу, Володимир не знатиме, яку страву хто готував. Учасникам доведеться готувати знамениті світові рецепти з одним «але»… Щоб отримати більше балів, учасники мають замінити у своїй страві якомога більше класичних інгредієнтів на їхній аналог. Ектор та Ольга можуть поставити за страву кожному максимум по одному балу, якщо їм сподобається, або можуть не дати балів зовсім. Володимир же куштуватиме страви з зав’язаними очима, а отже не знатиме, що за страву куштує. Якщо суддя вгадає, що саме приготував учасник, він отримає стільки балів, скільки змінених інгредієнтів використав. Але якщо Володимир не вгадає страву, від нього кулінар отримає 0 балів. За найменшу кількість балів – чорний фартух!

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський

Дивіться у суботу, о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все! 

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції