Головна TV

Вже сьогодні! Учасники «МастерШеф. Професіонали»-4 поринуть у світ гастрономічної монополії

25 березня, о 19:00 на СТБ вийде сьомий випуск кулінарного реаліті «МастерШеф. Професіонали»-4. На найсильніших кухарів сезону чекають нові випробування на кухні проєкту!

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

Цього тижня випробування учасників розпочнуться з кулінарної монополії! Кожна команда має приготувати три страви: закуска, основне та десерт. Комори будуть зачинені, а продукти та девайси розподілені між командами-монополістами. Їх учасники отримуватимуть в чотирьох раундах. За столом перемовин кожна команда робитиме свій хід, вони матимуть три варіанти: обмін – це означає, що команда може обмінятися з суперниками будь-яким своїм ресурсом; пропустити хід; виклик на бій – потрібно за 5 хвилин приготувати амісбуш смачніше, ніж у суперника. Хто перемагає, забирає один продукт чи девайс у того, хто програє. Картка «бій» завжди у пріоритеті.

У перших трьох раундах капітани зможуть підкинути кубик, який дасть змогу отримати додаткові інгредієнти: сарану, кров або тарганів, також може випасти заборона на використання  м’яса та риби у своїх стравах, але серед варіантів є і благословення – можливість взяти з комори будь-який девайс чи інгредієнт. Кубик учасники підкидуватимуть за бажанням, якщо захочуть випробувати вдачу. Яких стратегій дотримуватимуться команди? Та хто не впорається з кулінарною монополією?

Судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська, Володимир Ярославський

Дивіться вже сьогодні о 19:00 СТБ, та переконайтеся на власні очі, що українські шефи можуть все!