Головна TV

Wellboy: Шукаю в собі силу, щоб боротися

У студію програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” завітав популярний співак, композитор, автор пісень  Антон Вельбой, відомий під сценічним ім’ям Wellboy. У відвертому інтервʼю з ведучими Лілією Ребрик і Костянтином Октябрським артист розповів, як підтримує прихильників у важкий час і зізнався, чому у нових піснях не співає про війну.

24 лютого Антон зустрів з мамою в Києві, майже місяць вони провели в укритті, бо артист тоді мешкав неподалік від Центральної виборчої комісії і був наляканий можливістю висадки ворожого десанту в центрі української столиці.

«Я був у Києві. Почув вибухи, забрав маму з квартири й ми пішли ховатися в метро. Потім переїхали до укриття, у якому пробули майже місяць. Коли повернувся додому на бульварі Лесі Українки, вийшов на балкон, подивився на ЦВК і розумів, що туди могло “прилетіти”. Емоції переповнювали, я тоді жахливо почувався», – пригадує Wellboy.

Під час війни Антон, як і більшість українських виконавців, став брати активну участь у різних благодійних ініціативах. Артист виступає перед різними аудиторіями, щоб допомагати людям працювати й боротися.

“Співаю для різних аудиторій. Мені самому цікаво виступити і для військових, і для дітей, і для дорослих. Це як для себе такі виклики і квести. Нібито час складний і веселитися немає причин, але треба шукати в собі сили і їздити до людей. Мені допомагає робота і розуміння того, що треба бути корисним там, де ти можеш. Треба працювати! Боротися! Бути корисним”, – коментує Wellboy в інтервʼю ведучим каналу “Дом”.

Співак продовжує творити – пише пісні і навіть вже готує альбом, в якому обіцяє вмістити 8 “солоденьких пісень”. Проте є одна тема, яку артист поки не готовий розкрити у своїх композиціях, – війна.  Він зізнається, що у пісні «Ворогів на ножі» спробував написати більш агресивний, «маскулінний» текст, але вирішив для себе обирати інші варіанти.

“В пісні “Стиль” є фраза: “Ти – як сахар в чаї, Так сказать пошла ко дну”. На мене всі напали, чому не цукор в чаї і не пішла до дна. Але мало хто знає, що спочатку я думав написати: “Ти як корабль москва пішла ко дну”, але мені не хотілося опошлювати. Хочу, щоб мою музику слухали під час війни і після неї, під час перемоги – в різний стан”, – поділився співак у програмі “Ранок Вдома”.

Тому в свої пісні  Wellboy вкладає інші сенси або завуальовує нагальні моменти. Запевняє, що головне для нього – щось робити.

“Треба писати, щось вигадувати… хвалити себе за дрібниці – саме так генерується енергія. Наприклад, коли виходжу випити кави, думаю: “Який я молодець, що в таку холодну погоду, зміг вийти з дому, купити каву – напишу про це пісню!” І все!” – розповів артист.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.