Головна TV

Я на все життя запам’ятала цей момент: Леся Нікітюк – про екстремальний педикюр у Намібії

В ефірі розважального проекту Нового каналу «Хто зверху?» телеведуча розповіла, яку жахливу косметичну процедуру їй довелось пережити багато років тому в африканській країні.

Напевно, про телевізійну кар’єру Лесі Нікітюк можна написати книгу. Все почалося з участі в шоу «Розсміши коміка», а потім пішло-поїхало. Зірка була ведучою багатьох топових проектів різних жанрів. Наприклад, «Хто проти блондинок?», «Леся ЗдЄся», «єПитання», «LeМаршрутка» та, звісно, проекту-мрії багатьох «Орел і Решка». За час знімань у тревелі з Лесею траплялося чимало
цікавих історій, які неможливо забути. Одну з таких телеведуча розповіла в ефірі ігрового шоу «Хто зверху?» на Новому каналі.

– У нас була невеличка пауза між зйомками в Намібії. Я вирішила піти зробити педикюр. А там страшне! Я не все життя запам’ятала цей момент, – ділиться Леся Нікітюк. – Мене поклали на тапчан, потім прийшли дві жінки. Одна взяла мою праву ногу, інша ліву й разом мокнули у відро з ацетоном. Я була шокована і просто заклякла. По-перше, від запаху ацетону. Не могла дихати й думала, що все. Як то кажуть, game over. А, по-друге, від того, шо взагалі відбувалося. Потім мокнули туди великі шматки вати й наклали компрес мені на нігті. Після цього почали обмотувати ноги фольгою аж до колін. Так ті жінки знімали мені гель-лак.