Головна TV

Як будуть “вбивати” учасників реаліті-шоу за мотивами “Гри в кальмара”

На стримінговій платформі Netflix 22 листопада відбудеться прем’єра реаліті-шоу “Гра в кальмара: Виклик”, створеного за мотивами південнокорейського серіалу “Гра в кальмара”. Продюсер проєкту розповів, як вони імітуватимуть смерть на екрані. Про це пише The Guardian.

Керівник студії Lambert Studio Стівен Ламберт, що займається виробництвом проєкту, поділився, що зйомки хоч і були “унікальною можливістю для кросовера”, створили “багато проблем”. Зокрема, викликом стала адаптація жорстокості оригінального серіалу для формату реаліті-шоу.

“Ще на початку ми дійшли загальної згоди, що вбивати учасників — не найкраща ідея”, — пожартував він.

Ламберт розповів, що продюсери довго думали над тим, як зобразити “розстріл” учасників, які програли, на тлі частих випадків стрілянини в американських школах, а також глобальних воєн — в Україні та на Близькому Сході.

Вони ухвалили рішення, що кожен гравець буде носити шашечку, яка вибухає, коли його “вбивають”. Рідина, яка з’явиться після вибуху, буде чорною, а не червоною, щоб уникнути асоціацій з кровопролиттям.

За словами Стівена Ламберта, передати “постріли” можна також за допомогою метафори про боротьбу за головний приз.

“Приз змінює життя. Тож, коли ти вибуваєш, мрії, які були пов’язані з участю в конкурсі, просто вмирають”, — пояснив він.

Про реаліті-шоу “Гра в кальмара: Виклик”

Тоді як творці оригінального серіалу обіцяють другий сезон, Netflix анонсував реаліті-шоу “Гра в кальмара: Виклик”. У ньому візьмуть участь 456 людей з різних країн, які будуть змагатися за найбільший приз в історії реаліті-шоу — 4,56 мільйона доларів.

Шоу буде складатися з 10 епізодів, у яких учасники випробують себе в різноманітних змаганнях. Деякі з них знайомі глядачам серіалу.

У синопсисі йдеться: “Коли вони змагатимуться в серії ігор, натхненних оригінальним шоу — плюс несподівані нові доповнення — їхні стратегії, альянси та характер зазнаватимуть випробувань, поки вони будуть ліквідовувати конкурентів”.

Netflix повідомив, що зйомки відбувалися у Великій Британії.

Про серіал “Гра в кальмара”

“Гра в кальмара” — південнокорейський серіал, що охоплює жанри виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми. Режисер та сценарист Гван Донхьок працював над цим проєктом понад 10 років з перервами.

Серіал складається з дев’яти епізодів. Він розповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у корейських дитячих іграх. На переможця чекає великий приз, але програш обертається смертю.

У жовтні 2021 року “Гра в кальмара” стрімко збільшила кількість передплатників Netflix. Загальна кількість людей, які мають підписку на стримінговий сервіс, тоді перевищила 214 мільйонів.

“Знадобилося 12 років, щоб втілити в життя перший сезон «Гри в кальмара» минулого року. Але знадобилося 12 днів, щоб «Гра в кальмара» стала найпопулярнішим серіалом Netflix за всю історію. Як сценарист, режисер і продюсер «Гри в кальмара» вельми вдячний фанатам у всьому світі. Дякую, що дивитеся та любите наше шоу”, — висловився режисер.

У квітні 2022 року Гван Донхьок розповів, що у продовженні оповідатиметься історія Сонґ Гіхуна — головного героя першого сезону, переможця смертельної гри та власника головного призу в 45,6 мільярда вон (майже $39 млн), який “буде дещо робити для світу”. Також режисер сказав, що слід очікувати появи головного лиходія серіалу – Розпорядника, особа якого розкрилася у фінальній серії першого сезону (цього героя зіграв актор Лі Бенхон).

Режисер пообіцяв: якщо “все складеться вдало”, він зможе показати глядачам другий сезон вже до кінця 2024 року.

Оксана Заблоцька, Суспільне Культура