Головна TV

Як Олександр Сугак з «Полкана» заробляє під час війни

Актор серіалу Нового каналу розповів про волонтерство та акторські проекти, якими він займається після 24 лютого.

Повномасштабна війна, яку розв’язала росія, «підкосила» багатьох українців. В одну мить без роботи лишилися люди, які будували кар’єру роками. Зокрема йдеться про акторів. Чи вдається щось заробити у цій сфері в нинішніх умовах, розповів актор Олександр Сугак, який грає поліцейського Сергія Демченка у серіалі «Полкан» (дивись на Новому каналі з 24 жовтня).

— Спочатку я трохи працював руками — допоміг друзям перевезти магазин. Розібрати-зібрати полиці. А потім мене запросили в театральний проект, який підтримав «Європейський культурний фонд» — ми поставили виставу, що грали у Вінниці для переселенців, волонтерів, студентів і просто всіх охочих, — розповів Олександр. — Грант передбачав невеликі гонорари — я розумів, що можна більше заробити руками, але тут міг залишатися у професії і підтримувати «театральну форму». Та й це хороша справа, зараз людям потрібне мистецтво. Також мене запросили проводити тренінги з акторської майстерності у кінотабір для дітей.

Займався Сугак і волонтерством — допомагав своїм друзям-волонтерам з Житомирської області.

— Вони замовляли медикаменти, але гуманітарні конвої проходили через Вінницю та йшли далі на схід. Тож я забирав і залишав речі в себе, а наступного дня ліки в мене забирали та везли на Житомир, — додав актор серіалу Нового каналу. — Найцікавіше, що здебільшого я забирав медикаменти вночі, у комендантську годину, не маючи спеціальної перепустки. Мене не раз зупиняли, але все розуміли, тож проблем не виникало.

Для довідки:

Серіал «Полкан» – історія досвідченого та цинічного опера Павла Сафронова, який перебуває в комі, а його душа переселилася у дворового пса. Єдиний, хто чує голос поліцейського, – його молодий напарник, лейтенант Слава Курочка, який щойно розпочав кар’єру в поліції. Разом із собакою він і буде розслідувати злочини, раз у раз потрапляючи в комічні ситуації. У головних ролях: Олег Гоцуляк, Тарас Цимбалюк, Юлія Буйновська, Дмитро Вівчарюк, Олександр Сугак і, звісно ж, бордер-коллі на прізвисько Челсі.

Не пропустіть прем’єру серіалу «Полкан» 24 жовтня на Новому каналі!