Головна TV

Як Олексій Завгородній POSITIFF мало не став балеруном

Літні канікули – найкраща пора дитинства. Проводили їх всі по-різному, але задоволення точно отримував кожен, бо це ж час без школи! Хтось розважався у літньому таборі, хтось допомагав по господарству і їв натуральні смаколики у селі, хтось їздив з батьками на море чи в гори, а хтось продовжував працювати над собою. І кайфувати від цього не менше! Про це Новому каналу розповів POSITIFF (Олексій Завгородній):

– Мама хотіла, аби ми з сестрою були артистами балету. Але я сказав: «Хочу не тільки танцювати, а і співати, і грати. Де цьому вчать? Тільки в театральному! Актори роблять і вміють все». Так все моє дитинство пройшло у Київській дитячій академії мистецтв. Щоліта ми виїжджали у Крим на театральні фестивалі та конкурси.
На одному з них я познайомився вже з покійним нашим воїном Пашею Лі. Він тоді жив в Євпаторії. Пам`ятаю, що на фестивалі ми з колективом всі одразу закохались у його творчість і навіть зробили з ним спільну роботу. Потім
запропонували Паші навчатись з нами в академії. Він жив лише з мамою, тож не мав можливості поїхати одразу. Але його курс скинувся грошима, щоб він таки зміг переїхати в Київ.

З часом Олексій Завгородній вирішив з акторства податись у музику. Так розпочалась його кар`єра у гурті NewZCool:

– Вперше для великої аудиторії я виступив на фестивалі «Чорноморські ігри». Мені було тоді 15 років. Ми робили неформатну музику, але саме там з`явилось розуміння, що вона «працює». І, що я – артист. Згодом на тому ж фестивалі познайомився з Надею Дорофеєвою. Коротше кажучи, кожне літо дарувало мені якусь сходинку у кар`єрі та творчому рості.