Головна TV

Як подолати негатив: лайфхак від Романа Міщерякова

За лаштунками проекту «єПитання», який щопонеділка о 20:00 показує Новий канал, гуморист та ведучий поділився лайфхаками проти тривожності та поганих думок.

За рік війни кожен українець точно знайшов ефективний спосіб боротьби зі стресом. Але ніколи не пізно спробувати щось нове, аби опанувати себе. Можливо, вам підійдуть лайфхаки подолання тривожності від українського гумориста та ведучого шоу «Ранок у великому місті», який показує Новий канал разом з СТБ та ICTV, Романа Міщерякова?

– Мені допомагає наш благодійний проект «Точка збору». Зараз дуже багато зборів, які треба закривати. Ми постійно маємо допомагати нашим захисникам та захисницям на шляху до перемоги, – ділиться Рома Міщеряков за лаштунками шоу «єПитання» (Новий канал). – Я б радив усім: щойно ви відчуваєте злість на русню, одразу робіть донат. Відкривайте сторіз у соцмережах, шукайте збори перевірених благодійних фондів чи волонтерів, які допомагають точково, донатьте, скільки можете, і все. Я думаю, що після цього точно полегшає. Ще одна дієва порада від телеведучого – обмежте своє інфополе!

– Я не психолог, але думаю так: коли відчуваєте, що їде дах, то це може бути через потік інформації, – говорить Міщеряков. – Якщо ви підписані на 20 груп у Telegram, і в кожній з них новини приблизно ті ж самі, але просто подані по-різному, то залиште один Telegram-канал, якому довіряєте, і дізнавайтеся новини звідти.

Розважальне сімейне шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк дивіться на Новому каналі в понеділок, 27 березня, о 20:00! А ранкове шоу з Романом Міщеряковим «Ранок у великому місті» вмикайте з понеділка по четвер о 7:00

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції