Головна TV

Як реагувати на таке?: Фіма Константиновський – про найважчу роботу

Ведучий розважального квіз-шоу «Поле» зазначив, що не сприймає зйомки як складну роботу.

Шлях до успіху потребує неймовірних зусиль, праці над собою та постійного навчання. А ще важливо вбачати цінні уроки й позитивні моменти в невдачах і складних періодах. Ведучий проекту Нового каналу «Поле» Фіма Константиновський здобув популярність саме завдяки наполегливості та цілеспрямованості. Зараз досвідчений комік почувається на зйомках для
телебачення чи YouTube-проектів як риба у воді.

– Зйомки для мене – це природній процес. Тому я не сприймаю їх як складну роботу. От що справді важко – то це працювати з натовпом дітей у костюмі аніматора, – з усмішкою розповідає Фіма Константиновський в YouTube-проекті «Гончарова подкаст».

Ведучий Нового каналу поділився кумедною історією. Близько 12 років тому він проводив дитячий день народження в образі Гаррі Поттера.

– Хлопчику виповнювалося 10 років. Прийшли друзі іменинника й почали водити хоровод. І я оголосив: «Ну ось ми і в Гоґвортсі!». А іменинник відповів: «Та ми ж у кафе, ти чого?» От як реагувати на таке? – сміється Фіма. – Взагалі робота аніматором – це дуже класна школа. Бо я впевнений, що працювати з дітьми значно важче, ніж з дорослими.