Головна TV

Як шахраї наживаються на війні: фішки нового сезону «Аферистів в сітях»

Повномасштабна війна, яка триває в Україні вже понад півтора року, не припинила діяльність аферистів, а лише активізувала. З ними бореться головна мисливиця за шахраями, телеведуча Олена-Крістіна Лебідь. І не просто бореться, а розповідає про схеми обманів людям. Разом із командою вони зняли новий сезон проекту «Аферисти в сітях»:

– Головна фішка і користь цього сезону в тому, що ми розкажемо та покажемо найактуальніші афери, що відбуваються просто зараз! На жаль, навіть тепер, коли я даю цей коментар, хтось когось обманює. Ви дізнаєтесь, як аферисти наживаються на війні. Яким чином виманюють гроші, спекулюючи на подіях в Україні. Як неперевірені контори видають людям кредити. І навіть чого тепер бояться закохані. Відбиток війни на стосунках пар ми побачили на перевірках на вірність. Також буде розкриття телефонних афер, які нереально активізувалися з початком повномасштабного вторгнення. Думаю, якщо подивитеся цей сезон, то не попадетесь у сіті аферистів. Ми покажемо дуже багато й в усіх деталях!

Окрім викриття афер та перевірок на вірність у новому сезоні «Аферистів в сітях» на глядачів чекає нова рубрика:

– Ми покажемо найпровальніші побачення з інтернету, – говорить Олена-Крістіна Лебідь. – Життя триває! І молодь шукає нових стосунків. Але іноді трапляються такі персонажі, від яких довго ще буде боліти живіт… Від реготу! (сміється). А ще, до речі, відкрию вам секрет: на побачення ходитиму не лише я. Тссс!