Головна TV

Як столична молодь змінюватиме українське село, а зміниться сама: Новий канал знімає ситком «Голова»

Актори з режисером

28 травня Новий канал розпочав фільмування ситкому «Голова». Стартували з нової традиції: написали побажання для проекту та склали їх у глечик, який збережуть до кінця зйомок. Чим ще особливий серіал, та чим він здивує глядачів Нового каналу вже цієї осені? Ексклюзивно розповідаємо гарячі подробиці зі знімального майданчика!

Про що знімають?

«Голова» – ситком про перспективну молодь, життєвий виклик, пріоритети, українське село та наших надзвичайних людей.

– Головний герой Антон укладає парі з ректором університету про те, що він «підніме» будь-яке українське село та зробить з нього щось на кшталт «Силіконової долини». Власне, ректор хапається за ці слова й пропонує хлопцю за півроку змінити село Антонівку. Разом із Антоном у подорож вирушають його друзі – геній математики Богдан та блогерка Мілана, – розповідає режисер проекту Олег Туранський. – В Антонівці вони стикаються з різноманітними проблемами села. Оскільки в молодих людей немає практичного досвіду роботи в цій галузі, їм доводиться вигадувати нестандартні рішення. На цьому й побудовані комічні ситуації.

Як знімають?

Зйомки будь-якого великого телевізійного проекту під час війни – неабиякий виклик. При їх плануванні потрібно обов’язково враховувати комендантську годину.. А локації підбирати з головною умовою – має бути укриття!

– Ми знімаємо у великій динаміці, тому що доводиться економити. Таких бюджетів, які могли бути до повномасштабного вторгнення, вже, звісно, немає. Намагаємося бути максимально мобілізованими, аби такі вимушені умови не вплинули на якість продукту. Хочеться зробити класно, але за короткий термін, – ділиться режисер. – На період 12-годинної зміни всі нібито переносяться у якийсь інший світ. Намагаємося трішки відсторонитися від подій сьогодення, аби не було проекції стурбованості на глядача. Хочеться, щоб людина перед екраном відчувала легкість і насолоджувалася гумором.

Зазначимо, серіал створюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Де знімають?

Більшість зйомок серіалу відбувається під Києвом. Основне село – Великі Дмитровичі. Там творці ситкому знайшли мальовничу, трохи гірську місцевість. Також будуть епізоди з села Стайки, бо там чудові види на розливи Дніпра. Автентичний сільський магазин знайшли в Літках. А сільраду облаштували в Пущі Водиці, у приміщенні старого закинутого дитячого табору. Також у «Голові» глядач побачить центральний корпус КПІ.

З ким знімають?

Ситком «Голова» відкриє нові імена! Трійка головних персонажів – це молоді українські актори, які вже в перші знімальні дні показали талант і майстерність. Серед них: Євген Лісничий, Дмитро Гирявець, Поліна Фролова, Ірина Гришак, Олександр Рудинський та Марія Стопник.

– Серіал зачепив одразу, щойно я потрапив на перші проби. Вже давно хотів знятись у комедійному проекті. Зізнаюся, досвіду в таких фільмах не маю. Також одразу дуже сподобався мій персонаж. Хоча ми з ним, швидше, не схожі, ніж схожі. Зізнаюсь, я не настільки авантюрний, як Антон. І не настільки шибайголова, – з усмішкою розповідає виконавець головної ролі в стрічці «Голова» Женя Лісничий. – Коли проходив проби, я подумав, що це скарб. А коли прочитав сценарій, виявилось, що це серйозний виклик. Виклик для всіх: і для мого героя, за сюжетом, і для мене як для актора, і для всієї команди, бо знімаємо під час повномасштабного вторгнення росії.

Другорядні ролі виконають відомі українські актори: Михайло Кукуюк, Олена Новікова, Вікторія Білан-Ращук, Анатолій Тихомиров, Катерина Вишнева та інші.

Чому варто дивитися?

16 серій серіалу «Голова» – це своєрідне заспокійливе для глядачів.

– Я вважаю, що комедія зараз дуже необхідна. Ми всі перевантажені новинами з фронту. Зрозуміло, мусимо все знати, але психіка перенапружена, тож інколи хочеться  відволіктися та відпочити, – каже режисер Олег Туранський. – Це тепла, добра, смішна, романтична комедія. Тим паче події розгортаються в такому незвичному для міських жителів сетингу – в селі. «Голова» – це про красиві краєвиди та автентичні інтер’єри. Думаю, що глядачу буде цікаво спостерігати за цим.

Дивіться ситком «Голова» вже восени на Новому каналі!