Головна TV

Як Танкович у 14 кохав 23-річну, а Войтенко – море

Ведучий Дмитро Танкович і актор Костянтин Войтенко поділилися теплими спогадами з безтурботного дитинства. Вони розповіли Новому каналу про свої літні пригоди в дитячих таборах.

Окрім забавок, як-от розмальовування зубною пастою облич і тіл сплячих, Танкович пережив ще й сильні почуття. Хто ж підкорив його юнацьке серце?

– Я з дитинства їздив на літо в дитячі табори, і був там дуже багато разів. Як мені подобалося! Звісно, найкрутіші спогади лишилися з тих змін, коли вже був у більш дорослому віці. Мені дуже подобалася вожата. Їй тоді було 23 чи 24 роки, а мені 14. Але між нами нічого не було! Вона просто подобалася мені. Близько 15 років по тому я її чи вона мене знайшла в соціальній мережі. І тоді я був дуже здивований, переглянувши її фото. Одразу ж виникла думка: «І чого вона мені подобалась?» (сміється).

А в Костянтина Войтенка літній відпочинок асоціюється з морем:

– Щоліта з 5 і аж до 18 років я їздив на канікули в дитячий табір. Спершу піонером, а потім вже й вожатим. Стільки яскравих спогадів лишилося! Але найкращі пов’язані з морем. Коли вже був дорослий, їздив у Крим, у Євпаторію. Пам’ятаю, як вночі гуляли берегом моря, купалися. Це було просто неймовірно! Дуже хочеться, щоб якнайшвидше наші діти теж змогли їздити на відпочинок в український Крим.