Головна TV

«ЯК ТИ?»: ЗІРКОВА ПАРА СЕРІАЛУ «СЛІД» ПРО ОДРУЖЕННЯ

Минулої суботи в ефірі та на офіційному Youtube-каналі СТБ вийшов 15 випуск проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Цього разу відверто про особисте розповіла акторка Антоніна Хижняк: про те, як  ставиться до одруження та чому пара не поспішає узаконювати стосунки.

Вже два роки Антоніна Хижняк  зустрічається з зіркою серіалу «Слід» Олександром Боднарем. Григорій Решетнік запитав героїню про плани на майбутнє та чи думає вона зараз про заміжжя.

«З одного боку, так, думала. І я дуже ясно уявляю майбутнє з Сашком. З ним це абсолютно можливо, тому що він прекрасна людина. Я розумію, що з моїми тарганами він мене не просто терпить, а й любить! (Усміхається, — Прим. Ред). І він дуже класна людина. А з іншого боку, оці побоювання після розлучення: «А чи не наступлю я знову на ті самі граблі?»… Але, може це якийсь фаталізм в мені говорить, бо це зовсім різні люди (Олександр і колишній Антоніни, — Прим. Ред). Найголовніше, чому навчив мене Саша – робота над стосунками можлива», – відповіла Антоніна.

Олександр на запитання Григорія про те, чи думав він робити пропозицію коханій, відповів: «Думав. З одного боку, все розумію. Але війна може затягнутися ще на рік-два… Одружимось ми, а потім, не дай Бог, мене не стане, вона залишиться вдовою. Навіщо мені з нею таке робити?».

Дивіться проєкт «Як ти?» з Григорієм Решетником» щосуботи о 9:30 в ефірі та на ютуб-каналі СТБ.

 

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції