Головна Uncategorized

Як влаштувати класні вихідні з підлітком? Порада від Слави Дьоміна

Чи ловили ви себе на думці, що через постійний стрес почали більше часу проводити в телефоні, і менше – в колі близьких? Якщо для вас це питання риторичне, то радимо негайно спланувати класне дозвілля і вже цими вихідними втілити це в реальність разом із рідними!

Блогер і радіоведучий Слава Дьомін підказав ідеї незабутнього відпочинку. Він якісно проводить кожні вихідні в компанії свого найкращого друга – 13-річного сина Влада. Ведучий розповів Новому каналу, як організовує спільне дозвілля з підлітком.

– До повномасштабної війни ми з сином відкривали для себе багато красивих місць нашої країни. Цього року вирішили відновити цю традицію. Тепер кожні вихідні виїжджаємо кудись із Владом, і я показую йому Україну. Ми вже обʼїздили всю Київщину, а деякі місця в області відвідували не один раз, – каже Слава Дьомін. – Я переконаний, що відпочивати потрібно. Адже психологи постійно наголошують, що важливо відволікатися, аби не зʼїхати з глузду. І тут не йдеться про супергучні вечірки, дорогі покупки абощо. Тож, якщо маєте можливість, раджу виїжджати в нові місця або на природу. Відпочинок біля річки, в лісі чи навіть у найближчому парку завжди заряджає енергетично.

Ведучий ретельно планує не лише поїздки з сином, а й будь-яку подію у своєму житті. Однак не завжди все йде за планом.

– Маю правило: складаю всі плани звечора. У мене є календар, в якому все записано до хвилини. І він для мене важливий, – зазначає Дьомін. – Деякі знайомі пишуть з пропозицією зустрітися в той же день і дивуються, що я не можу. А ще більший подив в них викликає той факт, що я складаю графік звечора. Однак інколи всі плани йдуть шкереберть, враховуючи, що я запізнююсь (усміхається).