Головна TV

Як влаштувати побачення, якщо вимкнули світло? Поради від українських знаменитостей

За лаштунками проекту Нового каналу «єПитання» відомі чоловіки поділились ідеями для романтичного вечора на День святого Валентина.

14 лютого усі закохані пари традиційно відзначатимуть День святого Валентина. Попри все кожному хочеться подарувати коханій чи коханому теплі емоції. Щоправда, в сучасних реаліях можуть вимкнути світло. Що робити в такому випадку? Як влаштувати побачення? За лаштунками шоу «єПитання», яке навесні покаже Новий канал, своїми ідеями поділилися відомі українські чоловіки.

Павло Зібров, народний артист України

– Взагалі, це ж класно, коли у вас є хлопець чи дівчина, і вимкнули світло! – жартує Павло. – Буде світло, то буде інтернет. А краще ж поговорити, ніж переписуватися чи фотографіями обмінюватися. Зустріньтеся, візьміться за руки, притисніться одне до одного, скажіть щось приємне. А в темноті ще й не соромно, бо не бачиш, як ти чи друга половинка червоніє. Нормально! Вважаю, що темнота – друг закоханих.

Сергій Лиховода, телеведучий

– Світло – це не газ, газ не вимикають, все нормально. Або, на крайній випадок, є газові пальники. Тому, чоловіки, приготуйте для коханої смачну вечерю. Або можете зробити це разом, – каже Сергій. – Повечеряйте при свічках і поговоріть про все в світі! Адже зараз, коли ми стільки часу проводимо з гаджетами, забуваємо, що проста розмова тет-а-тет може бути дуже прикольною. Під час спілкування складіть плани на майбутнє, разом помрійте, хоч як би це зараз було складно. Хороший варіант – почитати одне одному книгу вголос. Звісно, класно, якщо ця романтична феєрія закінчиться приємними любощами у ліжку. Або ж узагалі: одягніться, візьміть смаколики з собою та поїдьте кататися містом. Заїдьте на оглядовий майданчик та дивіться на нічне місто або на зорі.

Валентин Міхієнко, імпровізатор і гуморист

– Сто відсотків мають бути свічки. Друге – пляшечка вина. Нехай вона завжди стоїть холодильнику. І якийсь бутербродик із ковбаскою. Це ж романтика! – сміється Валік. – Обов’язково ще має бути музика. Завантажте її на телефон заздалегідь. Уявіть: музичка грає, свічки горять, вино є. Що ще треба?

DEMCHUK (Вася Демчук), співак

– Мені здається, взагалі не важливо, за яких обставин побачення. Навіть якщо немає світла, – говорить Вася. – Зараз дуже мало романтики. Тому хочеться, щоб люди трішечки «запарилися» над цим днем. Раджу не просто подарувати квіти, а знайти місце, яке асоціюється з вашою зустріччю. Попросити вуличного музику заспівати пісню, під яку вперше поцілувалися. Ось щось таке романтичне зробити. І я впевнений, що це буде оцінено.

Влад Шевченко, блогер і гуморист

– Я вважаю, для ідеального побачення не треба багато компонентів. Знаходилася б поруч підходяща людина! А все інше – це таке… – каже Влад. – Особливо зараз. І однієї свічки-таблетки за 3,50 грн достатньо. Головне, щоб було тепло, тихо й над головою не літали ракети.

Дивіться розважальне сімейне шоу «єПитання» вже цієї весни на Новому каналі!