Головна TV

Як виготовити свічку за хвилину

Учасник проекту Нового каналу «Пара на мільйон» Гліб Репіч розповів, як зробити свічку у домашніх умовах з елементарних складових.

Вимкнення електроенергії наразі насущна проблема. Та українці не падають духом і вигадують різні лайфхаки: і чим себе зайняти у такий період, і як власноруч зробити освітлення в оселі. Учасник проекту «Пара на мільйон», який щопонеділка показує Новий канал, блогер та хімік-науковець Гліб Репіч поділився одним з таких лайфхаків.

– Як виготовити свічку за хвилину? Для цього використовуйте те, що точно можна знайти на кухні, – каже хімік-науковець. – По-перше, звичайну металеву кришку від банки. А ще соняшникову олію, краще рафіновану, та ватний спонжик. З ватного спонжика зробіть гніт та вставте в олію, яку заздалегідь налийте в кришку від банки. Важливо, щоб олія добре його просочила. Підпаліть кінчик ватного гніту, і все. Я вас вітаю! Каганець (олійна лампа – прим. ред.) готовий! Світити така свічка буде дуже довго, а коштує при цьому копійки.

Запам’ятайте цей рецепт, адже відключення світла може відбутись у будь-який момент, і ніхто від цього, на жаль, не застрахований.

Більше корисних порад читайте в інших новинах від експертів на сайті Нового каналу. А проект «Пара на мільйон» вмикайте щопонеділка о 20:00 в ефірі!