Головна TV

Які пам’ятні фото зберігають зірки Нового каналу

Кожен має світлини, які час від часу переглядає і з теплотою згадує відзнятий момент. Такі ж є і у ведучих Нового каналу. У Всесвітній день фотографії вони поділилися особливими фото. І пригадали, коли і як зробили ці знакові кадри.

Олена-Крістіна Лебідь, ведуча проекту «Аферисти в сітях»:

– Здається, що всі три фото абсолютно різні. Але всі вони про любов! З Сарою – про безмежну безумовну любов наших пухнастих. Селфі у дзеркалі – про любов до інших. Це фото було зроблене на третій місяць війни, коли всі навколо просто потопали в сльозах, відчаї та страху. А я зняла цей кадр і чесно написала: «Друзі, для підняття настрою!» І фото вмить набрало неймовірною кількість лайків і коментів типу: «Дякую, я сміялася!», «Ай, клас! Я трохи видихнула», «Ааааа, Крістіно! Ми з донькою у бомбосховищі, і ми сміємося. Дякую!» Я не хотіла виглядати красивою, я хотіла усмішок у той напружений час. Позитив – це теж зброя! Адже ми не здаємося, поки тримаємо ніс вище й усмішку ширше. А фото з коханим – любов любовна, помножена на любов безкінечну. Насправді це випадкова світлина чотирирічної давнини. Красивенний Букський каньйон – одна з перших наших спільних поїздок з коханим. І от ми побачили там такий променистий захід сонця. Я просто підняла руку та сфоткала. Вийшло те, що й відчувалося – сяйво кохання!

Алекс Якутов, експерт реаліті «На ножах»:

– Моє улюблене фото – з президентом Асоціації шеф-кухарів Італії Робертом Карканью. Він дуже відомий і авторитетний. На другому курсі мого навчання в школі IFSE (Italian food style education) Роберто був моїм викладачем. Коли я випускався, саме він, так би мовити, «посвятив» мене в шеф-кухарі. Як справжнього лицаря! Такий у нас був прикол.І мені було дуже приємно в той момент. Це означало, що я став частиною ком’юніті значущих кухарів! Після цього мене ще й зробили амбасадором школи. А це показник того, що я досягнув висот, і мої викладачі повірили в мене.