Головна Інтерв'ю

Ярослав Сухарєв, власник діджитал агенції повного циклу MyZi: Люди вибирають не візуал, а сутність

Сьогодні у нас небанальна подія. Принаймні, з двох вагомих причин. По-перше. Після досить тривалої перерви, викликаної повномасштабною війною, повертається до журналістської спільноти цікаве видання – «Fashion of Diplomacy». Керівниця “Модної дипломатії” Анна Авраменко, як завжди, сповнена нетривіальних ідей та рішучості щодо їх втілення. Одним словом, Анна знову “на мітлі”, як жартома кажуть про неї добрі знайомі. І це щиро радує.

По-друге, дуже імпонує вибір співрозмовника для свого дебютного інтерв`ю у відеоформаті на тільки-но започаткованому YouTube каналі редакції. Це гарно знана і шанована в ІТ-індустрії людина – власник діджитал агенції повного циклу MyZi Ярослав Сухарєв. Дуже рідко спец такого рівня витрачає час на розлогі розмови для широкого кола глядачів.

“Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, фактично – для всіх все зупинилось, ніхто не розумів куди подітися. – розповідає Ярослав. – Мені на думку спало продзвонити своїх фахівців та об’єднати їх спільною роботою. По-перше, щоб не зійти з розуму. По-друге – бути чимось зайнятим. Так почалась діяльність у векторі благодійності. Ми зробили сайт, рекламували його на увесь світ, щоб залучати кошти для ЗСУ. Проєкт дуже потужно спрацював! Саме в цей момент я зрозумів, що потрібно – у будь-якому випадку – рухатись далі, незважаючи ні на що!”

Діджиталізація України щороку зростає, впроваджуючи нові тенденції та цифронізацію на державному рівні. Всім відомо, що українці займають провідні місця у світових компаніях саме в IT-сфері. Але як впровадити всі ці інструменти у своєму бізнесі? Як розпізнати професіонала, щоб отримувати результати? Які нові тенденції в інтернет-маркетингу? Як використовувати GPT-чат та чому варто відкривати власну справу саме зараз? Про це і багато іншого – у сьогоднішній відвертій розмові зі справжнім профі своєї справи.

Тож, як казав колись легендарний Дід Панас: “Сідайте зручненько і слухайте уважненько!” Запевняємо – буде цікаво.