Головна TV

Ярослава Магучіх – про рекорди, вибухи та Анджеліну Джолі

Гостею тижневика «Коло спорту» на каналі «Дом» з Євгеном Зінченком та Діаною Кондратюк стала одна з найтитулованіших легкоатлеток незалежної України Ярослава Магучіх. В інтерв’ю журналістам каналу «Дом» Ярослава розповіла про поїздку до рідного міста, вибір кар’єри, приклади для наслідувань та таємниці успіхів.

2022-й — рік важкого випробування для кожного з українців. Війна змінила всіх, але Ярослава Магучіх знала, як боротиметься за Україну. Їй вдалося стати головною ньюзмейкеркою у світі легкої атлетики. Мотивація вела до нагород та перемог. Чемпіонат світу у приміщенні, чемпіонат Європи, етап Діамантової ліги та Чемпіонський фінал, а також “срібло” Чемпіонату світу на відкритій арені, особисті рекорди та повторення рекорду України — це топрезультати, які дозволили претендувати на звання найкращої легкоатлетки світу та стати найкращою спортсменкою року в Україні.

«Спортивний сезон був складним для мене, але він подарував особистий рекорд і «діамант». Тому в спортивному плані я не можу сказати, що в мене щось не вийшло, чи я не змогла зібратися… Складно, але ти мусиш робити все, що від тебе залежить, на спортивній арені. Мусиш збиратися якось зі своїми думками і стрибати, щоб підіймати прапор і говорити з журналістами про ситуацію в Україні», — говорить Ярослава Магучіх.

Відновлюватися після змагань спортсменці допомагає рідний дім. Після успішного спортивного року Ярослава приїхала до улюбленого Дніпра, де так багато важливого і потрібного, але чути війну та горе людей. “Чула вибухи, навіть будинок вібрував трохи. Але коли ти вдома, все набагато простіше переноситься. Коли за кордоном читаєш ці новини, ти нічого не можеш зробити”, — пояснює Ярослава Магучіх.

Також українська чемпіонка знаходить відпочинок у читанні, а нещодавно відкрила для себе ще один спосіб зосередитися та концентруватися на деталях — пазли. В інтерв’ю журналістам «Кола спорту» Ярослава Магучіх розповіла, хто є для неї прикладом, і поділилась мрією познайомитись з Анджеліною Джолі.

“Дуже хочу дуже побачитися з Анджеліною Джолі, бо це дуже сильна жінка. Вона мені подобається і як акторка, і як людина, яка допомагає. Ще нещодавно я прочитала автобіографію Вілла Сміта і мені сподобалось, як він описав свій шлях — йти до мети попри все”, — ділиться Ярослава своїми прикладами для наслідування.

Українська легкоатлетка завжди виділяється у секторі для стрибків у висоту своєю яскравою зовнішністю. Ярослава Магучіх почала з’являтися на змаганнях з оригінальним макіяжем і про це є історія.

“Все почалося з Чемпіонату світу 2019 року. Я ніколи до того на змагання не фарбувалася. Мій бренд-спонсор мав колаборацію з косметичною компанією. Коли ми прийшли, нам подарували (косметику, — ред), я подивилася і тренер каже: “Ну що, нафарбуємось? Даремно подарували, чи що?” Тоді я вперше нафарбувалася. Потім мені сестра подарувала урок макіяжу, і я навчилася малювати стрілки”, — розповідає спортсменка в ефірі каналу «Дом».

Дивіться програму «Коло спорту» на каналі “Дом” щоп’ятниці  о 21:00, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.