Головна Діткам

Яскраві календарі та книжка під ялинку

З 9 по 15 грудня Видавництво Старого Лева святкує свій день народження: йому виповнюється 21 рік! У каталозі видавництва є багато цікавих новинок, серед яких яскраві календарі на 2023 рік та актуальна Велика Адвент-Книга.

Котячий настільний календар

У ньому ви зустрінете своїх улюблених хвостатих із серії книг Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» та проведете з ними цілий рік: побешкетуєте з рудим Малюком у січні, поринете у романтичні пригоди з Баронесою у лютому, а навесні зміните свій стиль з Жоржинками та приготуєтесь до літнього відпочинку з іншими котиками. Тож будьте готові до 2023 року, наповненого котячими пригодами та розвагами! Ілюстратор – Наталка Гайда.

Календар настінний «Патріотичний»

Кожен день упродовж 2023 року настінний патріотичний календар нагадуватиме про важливі дати в розвитку  української нації та становленні нашої держави.

Ілюстрації до кожного місяця створювались українськими художниками протягом перших місяців повномасштабної війни. Вони надихатимуть нашою стійкістю та згуртованістю. Ми віримо у щасливі дні в наступному році!

Велика Адвент-Книга

Оригінальна концепція, талановито відтворена в малюнках Клаудії Бордін, поєднує в собі книжку та радісне передріздвяне очікування: адвент-книжка великого формату супроводжуватиме юних читачів під час зворотного відліку до Різдва.

Щодня, від 1-го до 24-го грудня (або від 15-го грудня до 6-го січня), слід відкривати по одному віконечку, під яким заховано завдання, веселі пісеньки, віршики чи смачні різдвяні рецепти. А ще книжка містить посилання на плейлист у Spotify з чудовими саундтреками!