Головна Культура

Євробачення-2023. Джамала поділилася враженнями від концерту у Ліверпулі

Співачка Джамала на своїй сторінці у Facebook поділилася враженнями від концерту – презентації нового альбому, який відбувся у Ліверпулі, де на даний момент проходить конкурс “Євробачення-2023”. “Qırım лише тиждень.

Позаду вже два історичні концерти. Історія Qırım дійсно продовжується! Тиждень тому ми зустрілись із вами в Київській опері. Солд-аут удома, за який я безмежно вдячна. А вчора в Ліверпулі відбулася довгоочікувана світова прем’єра. Моя мрія здійснилася — спільно з BBC Philharmonic Orchestra BBC Philharmonic під керівництвом Володимира Сіренка (NSO of Ukraine/Національний симфонічний оркестр України) прозвучали одразу всі пісні з альбому.
І допоки Ліверпуль тонув у зливі, мене всередині накривало хвилювання, якого я не знала раніше. Потужніше, ніж 2016-го із «1944». Тоді була одна пісня, а вчора — 14. І от ти виходиш на сцену, перед очима — тисяч п’ятнадцять глядачів. Для багатьох із них тобі випаде нагода відкрити щось дуже особисте про твій дім і народ, адже кожна пісня з платівки — це щоденник, зітканий із туги й тривог, радості й любові.

Я бачу сльози під Yosmam, бачу танці під Noğay Beyi̇tleri̇, я відчуваю, що нам із вами вдалося. Вдалося тут, у музичній столиці Британії, розказати про наш Крим, про нашу величну культуру”.