Головна Культура

“Євробачення-2024”: чи був штраф за футболки Free Azovstal Defenders – коментар Суспільного Мовлення

Суспільне Мовлення повідомило, що не отримувало жодних повідомлень про скарги чи штрафи за порушення правил пісенного конкурсу “Євробачення-2024”. Про це йдеться в офіційній заяві.

Реперка alyona alyona написала у соцмережах про те, що українську делегацію оштрафували за перебування в гринрумі у футболках із написом Free Azovstal Defenders (“Звільніть захисників Азовсталі”). У медіа поширили нібито цитату виконавиці: “Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом”. Наразі в дописі alyona alyona немає згадки про штраф.

Суспільне Культура звернулося по коментар до представниці артистки, але на момент публікації відповіді не отримало.

“Наразі Суспільне Мовлення як член ЄМС, який забезпечує участь представників України на Пісенному конкурсі «Євробачення», не отримало жодних скарг та штрафів за нібито порушення правил”, — йдеться в офіційній заяві.
Водночас додають, що Європейська мовна спілка справді має право застосовувати санкції у разі порушення правил конкурсу: “Про це артистів попередили ще на етапі підписання контракту. Пісенний конкурс «Євробачення» відкрито позиціює себе як аполітичний і просить усіх учасників дотримуватись цього правила”.