Головна Культура

“Євробачення-2024”: презентували пісні та оголосили порядок виступів фіналістів Національного відбору

Суспільне Мовлення провело жеребкування — визначили порядок виступів фіналістів Національного відбору на “Євробачення-2024”, а також презентували їхні пісні.

Фінал нацвідбору відбудеться 3 лютого 2024 року. Як і в попередні роки, переможця або переможницю відбору, що представлятиме Україну на “Євробаченні-2024”, визначать за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

Порядок виступу фіналістів:

1. YAKTAK — Lalala;

2. INGRET — Keeper;

3. NAZVA — Slavic English;

4. ANKA — “Палала”;

5. Drevo — Endless chain;

6. alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria;

7. MÉLOVIN — DREAMER;

8. SKYLERR — Time is running out;

9. Ziferblat — Place I Call Home;

10. YAGODY — Tsunamia;

11. NAHABA — GLASSS.

Музичний продюсер Нацвідбору Дмитро Шуров закликав українців послухати всі пісні та робити вибір свідомо. Він додав, що цьогоріч було усього 400 заявок та 280 артистів, з них же обрали 11 фіналістів.

Голова української делегації Оксана Скибінська зазначила, що участь у “Євробаченні” дуже важлива, оскільки кожен міжнародний майданчик це можливість донести голоси українців до світу. Крім того, вона додала, що наступного тижня у “Дії” можна буде проголосувати за членів журі.

З міркувань безпеки фінал шоу буде закритим, і навіть місце проведення оголошувати не будуть.

68-й пісенний конкурс відбудеться у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня (на одному з них виступить Україна), а грандфінал — на 11 травня.