Головна TV

Юлія Саніна розповіла про розмову з королем Чарльзом та підготовку до “Євробачення-2023”

Зовсім скоро в Ліверпулі розпочнуться півфінали “Євробачення-2023”. Однією з ведучих міжнародного конкурсу стала фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна. Співачка вже прибула до Ліверпуля і навіть встигла познайомитися з королем та королевою-консортом Великої Британії. Ексклюзивно в “Сніданку з 1+1” на прямому включенні із Ліверпуля фронтвумен The Hardkiss розповіла про спілкування з королем Чарльзом та про підготовку до  “Євробачення-2023”.

Юлія зізналась – вона думала, що підготовка до головному міжнародного музичного конкурсу відбуватиметься нервово і напружено, проте помилилась. У Ліверпулі панує приємна дружня атмосфера, все проходить спокійно та без метушні.

“Вже тиждень як відбуваються різноманітні репетиції і прогони. Ми вже відрепетирували 2 півфінали. Сьогодні буде репетиція гранд фіналу, все відбувається  заздалегідь, тому ми готові. Всі дуже здивовані моєю англійською вимовою, адже вона природно звучить. Я кілька місяців над цим працювала”, – поділилась фронтвумен The Hardkiss.

Розповіла ведуча ”Євробачення-2023” і про спілкування з королем Чарльзом. Як зазначила артистка, напередодні цієї зустрічі ніяких додаткових зустрічей, де розповідали б про протокольні правила, не відбувалось.

“Дуже приємні люди. Король Чарльз запитав, як мені тут атмосфера? Я подякувала за відчуття, що це дійсно українське Євробачення, незважаючи на те, що воно проходить тут, в Ліверпулі. Вони дуже гостинно та з відкритими серцями до нас ставляться. Україна тут на першому місці. Ще я сказала йому величезне дякую від українців за підтримку, яку ми отримуємо від Великої Британії, від його родини, від нього самого. Ми навіть поговорили про побратимство бібліотек Одеси та Ліверпуля. Для мене це історичний момент. Я ніколи в житті не думала, що коли-небудь буду так стояти і розмовляти з королем”, – поділилась емоціями Юлія Саніна.

Ведучі “Сніданку з 1+1” попросили фронтвумен The Hardkiss прокоментувати прогноз букмекерів про перемогу Швеції, проте співачка зізналась, що відповідальність ведучої не дає їй про це говорити.

“Ви знаєте, з ким моє серце”, – натякнула Юлія Саніна.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 11:00 на телеканалі “1+1 Україна”, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.