Головна TV

Юлія Саніна розповіла, як стала тренеркою “Голосу країни”

Новий сезон “Голосу країни” знімається у Варшаві за всебічної підтримки польських партнерів та на їхніх потужностях. У студії “Сніданку з 1+1” Юлія Саніна розповіла, як отримала пропозицію стати тренером цього проєкту.

Фронтвумен гурту The Hardkiss каже, що цю мить вона запам’ятала назавжди:

– Нарешті це сталося. Продюсери проєкту запропонували мені оголосити про своє тренерство саме під час Євробачення і це було дуже відповідально. Ми записали відеоролик з заявою про мій новий статус прямо перед виходом на сцену гранд-фіналу Євробачення. Можете уявити, що я відчувала всередині. Мені потрібно було виходити у прямий ефір, оголосити ім’я переможця і в цей же час розказати всій Європі про своє тренерство. Цю мить я напевно запам’ятаю на все життя.

Юлія також додала, що продюсери проєкту “Голос країни” були першими, хто подзвонив їй після того, як стало відомо, хто саме отримав роль ведучої Євробачення:

– Я дуже давно мріяла про крісло тренера “Голосу країни”. Кожного разу я думала: ну чому не я, скільки можна? Тому звісно я з першої хвилини розмови сказала “Так”. Потім я проходила кастинг на роль тренера і вже після всіх особливостей проєкту все вдалося. Тобто все було дуже серйозно, одного “Так” недостатньо, щоб стати тренером. Це дуже масштабний проєкт в якому кожен тренер повинен довести, що він гідний зайняти це легендарне червоне крісло.

Я вже почала активно комунікувати з аудиторією. Десь протягом місяця я викладаю відео для вокалістів з порадами, адже на мене підписано дуже багато музикантів і вокалістів і хто знає, може на мене підписані і майбутні учасники “Голосу країни-13”. Мені дуже хочеться допомагати і демонструвати ту музику, на якій я зростала як музикант. Я мрію, щоб в моїй команді були саме вокалісти, адже я вважаю на нашій сцен малувато співачок та співаків з цікавими тембрами.