Головна TV

З 1 вересня стартує новий сезон «Дизель шоу»

З 1 вересня на каналі ICTV 2 виходитимуть нові випуски прем’єрного сезону «Дизель шоу». Про це повідомила пресслужба Starlight Media.

Окрім нових сімейних жартів, команда анонсує номери на актуальні теми сьогодення. Зокрема, як передає пресслужба, вони стосуватимуться покарання блогерів, що знімають роботу ППО, воєнкомів-хабарників та чиновників, що крадуть гроші з оснащення бомбосховищ.

Епізоди транслюватимуть щоп’ятниці о 19:00 на ютуб-каналах «Дизель Студіо» і телеканалі ICTV2.

https://www.youtube.com/watch?v=5fpvPVHQ1ys

З середини вересня «Дизель шоу» також продовжить свій Всеукраїнський тур. Цієї осені команда програми відвідає 25 міст і презентує майже 50 концертів. У грудні ж вона планує спеціальний новорічний маршрут.

«Ми почали гастролювати містами України і зрозуміли, що гумор сьогодні дуже затребуваний. Немає значення — це виступ перед глядачами у концертній залі чи спеціалізований концерт у військовій частині — людям хочеться відволіктися від нашої реальності», — наголосив креативний продюсер шоу Михайло Шинкаренко.

Нагадаємо, 16 червня минулого року команда шоу зареєструвала благодійну організацію «Дизель фонд», мета якої — допомога на фронті. А в серпні 2022-го, вперше від повномасштабного російського вторгнення, актори «Дизель Шоу» вийшли на сцену з новими концертами на підтримку Збройних сил України «Поки жарти маємо, ми перемагаємо».