Головна TV

«За сприяння обороні Києва»: Ектор Хіменес-Браво отримав почесну відзнаку від Київського міського голови

Ектор Хіменес-Браво, незмінний суддя проєкту «МастерШеф» та ведучий ранкового кулінарного шоу «Прокинься з Ектором» на СТБ, продовжує активну волонтерську діяльність задля наближення нашої перемоги. Днями ресторатора було відзначено нагрудним знаком «За сприяння обороні Києва».

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Ектор Хіменес-Браво займається активною волонтерською діяльністю з партнерами та командою своїх ресторанів, відкриває збори, особисто відвідує українських захисників та захисниць на лінії фронту, влаштовує благодійні вечері та всі кошти передає на потреби ЗСУ та постраждалих від наслідків російського вторгнення українців.

Ектора Хіменеса-Браво було відзначено нагрудним знаком «За сприяння обороні Києва». Київський міський голова Віталій Кличко особисто вручив почесну відзнаку Ектору.

«Що я відчуваю зараз? Гордість. Гордість за вас. Ця нагорода завдяки вам, вашим донатам. Завдяки вашим репостам. Завдяки вашій підтримці та кожному повідомленню, які я отримую від вас щохвилини. Це все завдяки моїм командам та партнерам, які щодня працюють задля перемоги. Дякую, що ви зі мною… А я працюватиму далі. Заради перемоги. Слава Україні! Слава ЗСУ», – прокоментував Ектор.