Головна Кіно

Путлер здох! Юрій Горбунов і студія “Магарич” представили тизер нового фільму “Похорони путіна”

Сьогодні, 6 січня, у Святвечір за юліанським календарем, популярний український телеведучий, актор і продюсер Юрій Горбунов разом зі Студією “Магарич” представили тизер нового проєкту під назвою “Похорони путіна”, який символізує мрію мільйонів людей на планеті. Кажуть, що на Різдво мрії матеріалізуються. 

“Давайте помріємо про те, як одного чудового дня українці прокинуться, а путін – помер. Як же гарно ми це відсвяткуємо разом з нашою Перемогою! Весело! Яскраво! З піснями і Арестовичем!”, – розповідають творці проєкту зі студії “Магарич”.

Протягом весни та літа творча команда планує відзняти повнометражну комедію-караоке, яка складатиметься з різних тематичних новелл. За задумом, кошти на “Похорони путіна” збиратимуть символічно – усією країною. Для цього команда запустила спеціальний збір на підтримку справді народного проєкту на сайті громадської організації “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії”:

“Український глядач зараз потребує актуальних історій, які допомагатимуть знаходити силу на боротьбу та, власне, на Перемогу. “Похорони путіна” – тематична комедія-караоке, над якою працюватиме потужна команда творців успішної франшизи “Скажене весілля”. До її створення ми залучаємо всіх охочих, завдяки чому проєкт стане народним. Думки матеріалізуються, як і незабаром матеріалізується наша Перемога”, – прокоментував Юрій Горбунов.

Автори тизеру та проєкту “Похорони путіна” – творці всіх серій “Скаженого весілля”, серіалів “Великі вуйки” та “Останній Москаль”: режисер Микола Куцик, оператор Тім Аврамчук, продюсер Ярослав Стень, креативні продюсери Богдан Гациляк, Кирило Тимченко, виконавчий продюсер Андрій Бурʼяненко і генеральний продюсер Юрій Горбунов.

До акторського складу проєкту увійшли радник ОП Олексій Арестович, співачки Світлана Тарабарова та переможниця “Голосу країни” Квітка, блогери Бампер і Сус, меценат Андрій Мацола та, власне, Юрій Горбунов.

Сайт проєкту: https://choko.link/pohorony_putina

Соцмережі: https://www.instagram.com/pohorony_putina/