Головна АЗОВ 22

Азовець Лев Кісілішин посмертно нагороджений зоозахисною премією

За велику любов до чотирилапих посмертно Олексій Кісілішин потрапив до списку 20 зоозахисників України, яких 2-го лютого було нагороджено першою Всеукраїнською зоозахисною премією. Премію за героя отримали його батьки.

Олексій Кісілішин на псевдо «Лев» був бійцем полку «Азов» та захисником Маріуполя, життя якого забрав страшний теракт, вчинений росіянами в Оленівці у ніч на 29 липня 2022 року.

Олексій, зоолог та серпентолог за освітою, був знаним зоозахисником та ветеринаром Маріуполя – у своєму рідному місті він відкрив притулок для собак, лисиць, павуків, пітонів, неодноразово рятував життя тварин, зокрема під час боїв за Маріуполь.

3-го лютого «Лева» з почестями поховали на Байковому цвинтарі у Києві. «Сильніше за тварин, Олексій любив лише Україну та Маріуполь», – зазначили родичі під час церемонії прощання. На жаль, всі тварини Олексія, у тому числі три собаки породи кане-корсо загинули. Перебуваючи вже на «Азовсталі», коли було мало їжі, під вибухи авіабомб він вилазив у місто і рятував тварин. «У нього була мрія – створити великий центр захисту та притулку для тварин. Сподіваюся, що після звільнення Маріуполя так і буде», – поділилася мати героя Ганна Кісілішина.

@AzovstalFamilies