Фільм “Залишаючи Неверленд 2: переживши Майкла Джексона” матиме прем’єру 18 березня на Channel 4. Стрічка ілюструє, як фанати Майкла Джексона цькували Джеймса Сейфчака і Вейда Робсона, та розповідає про юридичні протистояння зі співаком.
Про це повідомляє Deadline.
Документальна стрічка “Залишаючи Неверленд”, яка отримала премію “Еммі”, матиме фільм-продовження, що транслюватиметься 18 березня на британському мовнику Channel 4. Стрічку зняв режисер Ден Рід. Телеканал HBO не бере участі у створенні картини після того, як виплатив 100 млн доларів компенсацій спадкоємцям Майкла Джексона, порушивши контракт про неприниження зі співаком.
Фільм називатиметься “Залишаючи Неверленд 2: переживши Майкла Джексона”, й триватиме годину. В цьому фільмі покажуть юридичну тяганину, яку провадили Сейфчак і Робсон проти Майкла Джексона. У фільмі детально описується, яких саме знущань вони зазнали від прихильників співака. Телеканал Channel 4 мав ексклюзивний доступ до судових слухань.
“Залишаючи Неверленд 2: переживши Майкла Джексона” продюсував та режисерував Рід через свою продюсерську компанію Amos Pictures. Маргеріт Годен є продюсеркою, а Пітер Геддон і Бен Гіллс — редакторами.
Що такого скандального в стрічці “Залишаючи Неверленд”
Документальний фільм “Залишаючи Неверленд” присвячений подіям із життя двох чоловіків: 37-річного режисера Джеймса Сейфчака і 41-річного хореографа Вейда Робсона. Вони дітьми дружили з попзіркою, однак, ставши дорослими, зрозуміли, що були жертвами насильства з боку співака. Маленький Джеймс познайомився з артистом на зйомках реклами Pepsi, а Вейд був запрошений на аудієнцію з Джексоном після перемоги на дитячому танцювальному конкурсі.
Як стверджують потерпілі, Робсону було 7 років, коли він вперше зазнав насильства, а Сейфчаку – 10. Діти разом з іншими “маленькими друзями” Джексона нерідко гостювали на ранчо Неверленд Джейксона, де ночували з артистом в одній спальні, окремо від батьків.
Незабаром після виходу фільму спадкоємці Джексона звинуватили його творців у наклепі та подали до суду, вимагаючи компенсацію в розмірі $100 млн. У позовній заяві канал HBO звинуватили у недобросовісній перевірці фактів, однобокому поданні інформації та порушенні стандартів журналістики.
У HBO натомість потрактували цей позов як виступ проти свободи слова. Адвокат відповідачів Теодор Бутрус вважає, що договір 1992 року фактично закінчився після того, як кожна зі сторін виконала свої зобов’язання.