Головна TV

Запрошуємо на «Поле»! Новий канал шукає гравців для другого сезону

Якщо під час перегляду найпопулярнішого квіз-шоу 2024 року у вас хоча б раз виникала думка «Тю, та я відповів би краще», мерщій заповнюйте анкету!

Вікторина, в яку грають усією родиною та в дружньому колі, повертається! Новий канал оголосив кастинг на другий сезон квіз-шоу «Поле». І одну з клітинок на гігантській світлодіодній підлозі можеш зайняти саме ти! А ще позмагатися у квіз-дуелях за головний приз та довести, що краще обізнаний у певній категорії, ніж суперник-сусід. До слова, ведучому Нового каналу Фімі Константиновському «Поле» нагадує серіал «Гра в кальмара».

– Ось ви під час перегляду оберете учасника, за якого вболіватимете. Хвилюєтеся, думаєте, що в нього все буде добре, і він переможе. А ваш фаворит раз – і програє. Це дуже непередбачувана програма. Учасник може виграти поспіль сім дуелей, забрати 70 клітинок, а потім зійтися з тим, у кого одна, і програти, бо не пощастило. Однак такі вже правила «Поля»: якщо програв – залишаєш поле назавжди. Тут немає ні додаткових секунд, ні балів, ні підказок, – описує квіз-шоу Фіма Константиновський.

Кого ми шукаємо для участі в другому сезоні «Поля»? Українок та українців від 16 років, які проживають в Україні. Зйомки проходитимуть у Києві в серпні 2024 року. Щоб взяти участь у кастингу, варто лише заповнити анкету на сайті Нового каналу. Якщо ти добре розбираєшся хоча б в одній галузі, точно маєш це зробити!

Посилання на анкету на сайті Нового каналу: https://novy.tv/ua/casting/pole-shukaye-gravcziv-novyj-kanal-ogolosyv-kastyng-na-2-sezon-najpopulyarnishoyi-gry-2024-roku/

Довідка:

The Floor – це формат вікторини, який розробила Talpa Studios. Шоу транслюють у Франції, Іспанії, Румунії, Німеччині, Італії та США. За правилами, у The Floor беруть участь 100 гравців. Вони змагаються у квіз-дуелях на гігантській світлодіодній підлозі, розділеній на 100 квадратів. Кожне з цих полів представляє різні категорії: від «Відомих спортсменів» і «Голлівудських акторів» до «Культових будівель» і «Ссавців». Учасник кидає виклик сусідньому супернику на квіз-дуель саме в тій категорії, на якій розуміється найкраще. Вони обидва відповідають на запитання з обраної теми. Переможець поєдинку захоплює поле іншого гравця. А той, хто програв, вибуває з гри. Учасник, який займе всі поля, виграє великий грошовий приз.