Головна TV

Женя Галич: Коли я приїхав до Києва і побачив, що тут війна майже закінчена, то захотілося нагадати, що війна триває

Гурт O.Torvald видав новий мініальбом «Голосові». Це серія реальних голосових повідомлень військових, які воюють під Бахмутом. Лідер гурту Женя Галич таким чином прагне нагадати українцям, що війна триває, а військові на фронті потребують міцного тилу.

В ефірі «Ранку Вдома» каналу «Дім» Женя Галич розповів про своє життя під час повномасштабного вторгнення росіян в Україну. З березня 2022 року Женя Галич є лейтенантом ЗСУ.

«Посада «офіцер військово-цивільного співробітництва». Працюю, воюю, займаюся благодійними справами, трішечки займаюся музикою. Разом з небайдужими людьми наближаємо перемогу, на наш погляд», – розповів Женя про те, чим він займається зараз.

Його підрозділ з квітня до червня виконував бойові задачі на сході країни, а саме в Бахмуті.

«Під час цього мені в голову прийшли деякі рядки, які ми просто накидали в телефон, і на цьому там все закінчилось. Коли ми повернулися, на жаль, у нас були загиблі й це дуже психологічно вплинуло на мене. Я вирішив дописати цей трек. А коли я приїхав до Києва і побачив, що там війна майже закінчена, і в людей надмір веселощів, то мені захотілося нагадати про те, що війна триває. Ми зі звукорежисером, Костею, почали працювати. Він мені показав деякі гітарні напрацювання, і ми записали трек, який зветься «Голосові», – розповів Женя Галич про ідею створення треку.

Лідер гурту O.Torvald зізнається, що, коли він бачить на стоянці одного зі столичних магазинів останню модель BMW, яку випустили у 2023 році, у нього виникають думки: «Може і не потрібно було б її купувати. Можна було б хоча б половину суми задонатити? Якщо почнуть розстрілювати чи підривати машини в Києві, то неважливо, яка саме це модель. Коли розстрілювали цивільних навесні 2022 року, ніхто не думав, на якій машині втікати. Тоді ніхто не думав про матеріальні цінності. Люди ховалися і намагалися врятувати своє життя і життя своїх близьких».

Женя Галич звернувся до українців: «Працювати потрібно. Потрібно жити повноцінним життям, гуляти за руки, кохатися , цілуватися в метрополітенах, ходити в парки. Супер! Ідеально! Не потрібно зловживати нормальним життям. Потрібно навчатися. Якщо ви хлопець, якщо ви дівчина, яка готова мобілізуватися. Рано чи пізно так, чи інакше хлопців потрібно буде міняти, потрібно готуватися. Ходіть на якісь тактичні курси. Наприклад, можна витратити час на те, щоб десять раз за день попити кави. Можна ці гроші
закумулювати й сходити на курси з такмеду, або піти на стрілецькі курси. Донатити, звичайно, треба. Виберіть собі фонд або підрозділ і допомагайте їм».