Головна TV

Жоден мені не подобався: Даша Петрожицька – про партнерів, з якими грала любов

Відома українська акторка, яку вже навесні можна буде побачити в серіалі Нового каналу «Будиночок на щастя», розповіла про поцілунки в кадрі.

У п’ятому сезоні комедійного серіалу для всієї сім’ї «Будиночок на щастя» (Новий канал) на глядачів чекають нові персонажі. Їх зіграли блискучі українські акторки Дар’я Петрожицька та Наталка Денисенко. За сценарієм, у дівчат та головного героя фільму Макса, роль якого виконує Костянтин Войтенко, буде любовний трикутник! Це ви побачите вже дуже скоро – навесні на Новому каналі.

– Мене часто почали брати на романтичні ролі. Звісно, в їх рамках я граю і драматичні, і комедійні сцени. Але в моєї героїні завжди є любовна лінія, – розповідає Даша в подкасті «Розлючена».

З огляду на це в акторки є важлива традиція. Напередодні зйомок вона завжди знайомиться з коханими своїх колег по кінострічці.

– Я хочу, аби дівчина чи дружина будь-якого мого партнера, як і мій коханий, розуміли, що для мене поцілунок у кадрі – це наче сказати репліку чи зробити якийсь рух, – говорить Петрожицька. – Я не розумію ось цього «зайшла в роль» чи «вийшла з ролі». В тебе є команди. «Камера! Мотор» – і ти вмикаєшся. Звучить «Стоп» – вимикаєшся. Все. Якщо треба показати, що любиш людину, то я щиро намагаюся це зробити. Навіть якщо не спілкуюся з партнером поза кадром. Буду відвертою: жоден партнер, з яким я грала в любов, мені не подобався. Це не мої типажі (усміхається).

Зірка розповідає, що її нареченому Олексію спочатку було неприємно дивитися її романтичні сцени.

– Я Льоші багато разів пояснювала, як все працює. Він розумний хлопець, тому тепер все розуміє, – з усмішкою підсумовує Даша Петрожицька.