Головна TV

Зібрав на 123 Starlink: Марк Куцевалов завершив похід з Києва до Херсона

За час небезпечної подорожі довжиною в 600 км комік та фіналіст проекту «Пара на мільйон» (Новий канал) зібрав майже 2,5 мільйони гривень, щоб поновити зв’язок в Херсоні.

Кожен українець протягом 2022 року допомагав ЗСУ, як міг. Інколи наші незламні люди вигадували найнезвичніші способи зібрати та задонатити кошти. Відомий гуморист, фіналіст реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» Марк Куцевалов влітку зібрав 2,9 мільйона гривень, пройшовши від Чорноморська до Говерли. Потім придбав на ці кошти три машини швидкої допомоги та позашляховик. І от напередодні Нового року Марк подолав пішки ще один непростий шлях! За свій другий благодійний «Космопохід» з Києва до Херсона він зібрав 2 469 760 гривень. Гроші планує витратити на закупівлю Starlink для жителів міста Херсон.

– Цей похід складніший за літній, – зізнався Марк в інтерв’ю «Зе Интервьюер». – Темніє рано, по трасі йти зручно, але страшно – бо повз проносяться машини. А зійшов з траси – опинився в кучугурі. Щоб сходити в туалет, треба обов’язково шукати щось з дахом. Плюс в спальному мішку вже не заночуєш – обов’язково треба шукати прилисток. Тому я хочу подякувати усім, хто спостерігав, донатив, репостив, ловив на дорогах, приходив на зустрічі і пропонував ночівлю.

В деякі дні Марк проходив по 50 з гаком кілометрів. А інколи йому приходилося йти всю ніч, щоб знайти місце ночівлі. У великих містах Куцевалов проводив зустрічі із місцевими фанатами, на яких також збирав гроші на Starlink. Як і планував, свій похід він завершив в Херсоні.