Головна TV

Зірка “Жіночого лікаря.Нове життя” та “Ніхто не ідеальний” Олексій Нагрудний вдруге став батьком

Зірка меддрами “Жіночий лікар.Нове життя” та авантюрної мелодрами “Ніхто не ідеальний”, премʼєра якої відбудеться скоро на “1+1 Україна”, Олексій Нагрудний вдруге став батьком. У нього народився син. Радісну новину ексклюзивно для “ЖВЛ представляє” розповіла дружина актора, кастинг-директорка Світлана Горошкова, а також поділилась фото.

Малюк зʼявився на світ в одному з пологових центрів Києва. Олексій не лише був поряд весь час, але й допомагав у пологах, які за словами Світлани, минули чудово. Сина назвали Євгеном. Щасливий тато подарував коханій підвіску з діамантом.

Олексій та Світлана знайомі ще з 2003-го, та зустрічатись стали лиш за кілька років. У 2008 році у пари народився первісток Олександр.

Нагадаємо, раніше в інтервʼю Тімуру Мірошніченку для “ЖВЛ Представляє”, яке виходить по будням в ефірі “Сніданок з 1+1”, актор розповідав, що дізнався новину про те, що стане батьком вдруге у день, коли його затвердили на роль в серіалі “Жіночий лікар. Нове життя”.

Незабаром на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться премʼєра авантюрної мелодрами “Ніхто не ідеальний”, де зіграв Олексій Нагрудний .