Головна TV

Зірки Нового каналу пригадали шкільні роки

З нагоди Дня знань, який традиційно відзначають 1 вересня, Олександр Рудинський та Алекс Якутов поділились своїми архівними фото і спогадами, пов`язаними зі школою.

Олександр Рудинський:

– На цих фото – я і мої однокласники. Різниця в кадрах – рівно 15 років. Перший зробили в шкільні роки, навіть вже не пригадаю точно, в якому класі. А другий – в 2018 році, на відпочинку. З цими хлопцями ніколи не було сумно! Єдине й найцікавіше: якщо ми десь «попадали», то першим завжди помічали мене, й отримував я. Думаю, через колір волосся. Завжди було так. Але це класні роки та круті пацани!

Алекс Якутов:

– Усі мої дитячі фото залишилися в маминому будинку в Маріуполі. На жаль, тепер немає майже ніяких кадрів з дитинства. Однак ділюся фотографією з моєї школи. Близько восьми років тому, на своє 40-річчя, я приїхав до першої класної керівниці. Її звуть Ольга Степанівна. Завітав до неї гості й привіз солодощі. А її учні вирішили привітати мене! Навіть відео збереглося. Один зі школярів побажав золота, смарагдів і цілу купу діамантів. Було дуже приємно!