Головна TV

ZLATA OGNEVICH: Ми встигли з’їздити в Миколаїв, у прифронтову зону

Гостею програми #Муз_Оборона на телеканалі “Дом” стала ZLATA OGNEVICH. Артистка розповіла про виступи перед нашими військовими і відвідини жителів звільнених міст та сіл, поділилась спогадами про початок війни, розказала, які цілі в творчості зараз ставить на перший план і яка її найбільша мрія.

 Імʼя ZLATA OGNEVICH відоме чи не кожному українцю. Співачка на сцені вже 10 років, за цей час встигла підкорити чимало майданчиків, випустити десятки хітів і представляла Україну на “Євробаченні-2013”, де посіла 3-тє місце. ZLATA OGNEVICH зізнається – 24 лютого 2022-го року її життя розкололося на “було та стало”.

“24 лютого – чорна дата для кожного українця. Я зустріла її вдома, в теплому ліжку, одразу все зрозуміла. Було моторошно, але внутрішній голос мені велів зібратися. Пізніше ми зідзвонилися з сестрою і я поїхала забрати її. Вона живе на Лівому березі. Це була найдовша дорога в моєму житті – через міст, коли всі казали, що бомбитимуть мости. Але я забрала сестру з племінницею до себе”, – пригадує ZLATA OGNEVICH у програмі #Муз_Оборона.

Наступним постало питання безпеки батьків, які жили під Києвом. Тому у найпекельніші дні, артистка знайшла транспорт і вивезла родину за Захід України. А коли ситуація в столиці стабілізувалася Злата повернулась і почала давати концерти. З благодійними концертами зірка об’їздила чимало розбитих міст, областей, а також побувала за кордоном, де збирала гроші на потреба армії та українців.

“Після благодійних концертів, усіх поїздок я поверталась до Києва. Ми навіть встигли з’їздити в Миколаїв. У прифронтову зону. І під час концерту для військових мені вперше по-справжньому стало страшно, адже туди чи не щодня прилітають ракети, – коментує артистка. – Але, по суті, зараз ми всі переживаємо історичний момент. Так, він дуже важкий, але ми є свідками дуже важливих історичних подій. Я хочу побачити, як розвалиться російська імперія – це моя велика мрія! Це мрія не лише українців, а й всіх людей, які за свободу, за життя і за розвиток… за мир у цьому світі”.

В ефірі каналу “Дом” ZLATA OGNEVICH виконала одразу дві своїх пісні “Світло” і “Лелека”, та звернулась до українців зі словами підтримки.

“Ми заплатили дуже велику ціну і продовжуємо її платити за свою свободу, за право жити в Україні і бути українцем. Я дуже хочу, щоб ми пам’ятали, яку ціну ми заплатили. І щоб ми зберегли Україну і зробили її мирною, процвітаючою країною”, – говорить ZLATA OGNEVICH в ефірі каналу “Дом”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.