Головна TV

Знайомі половину життя: Антоніна Хижняк – про дружбу з Тарасом Цимбалюком

Популярність супроводжується жорсткою конкуренцією та заздрістю з боку колег. Тому здається, що в світі шоу-бізнесу справжньої дружби не існує. Однак тут, як і в будь-якій іншій галузі, є винятки! Зокрема відомі актори Тоня Хижняк і Тарас Цимбалюк здружилися ще задовго до слави. Вони вперше зустрілися на дні народження спільного друга ще 2008 року.

Тоня Хижняк поділилася історією знайомства із секс-символом українського кіно:

– Ми з Тарасом класно дружимо, бо знайомі реально половину життя. Познайомилися на другому курсі університету. Тоді я поїхала святкувати день народження однокурсника Ігоря Федірка в Корсунь (рідне місто Цимбалюка, – прим. ред.) Він зібрав компанію друзів, у якій і був Тарас. Зʼясувалося, що Ігор – однокласник Цимбалюка. Відтоді й знайомі. Після цього більше не спілкувалися, хоча й були друзями у Facebook. Кінокарʼєра Тараса запустилася значно раніше, ніж моя.

Актори випадково зустрілися через 10 років після знайомства. Тоді поринули в ностальгію, пригадуючи яскраві моменти зі студентських років.

– Ми дуже зраділи, коли побачили одне одного! Почали з Тарасом згадувати студентство, зокрема прізвиська. Памʼятаю, що його називали Кабан, хоча він був високий і дуже худий. У мене немає прізвиська, бо в цьому плані я дуже нудна.

Тепер актори працюють над спільними проектами.

– Ще на початку літа я знялася в серіалі Нового каналу «Звʼязок». У цьому скетчкомі ми з Тарасом Цимбалюком граємо брата і сестру. Хоча фанати серіалу «Спіймати Кайдаша» засипали нас повідомленнями з текстом: «Ні, цього не може бути!». Шанувальники бачать мене й Тараса лише як на пару на екрані. Однак я
завжди прошу всіх: «Будь ласка, не обмежуйте нас у наших ролях». Хочеться побути в різних амплуа.