Головна TV

Знімали заради них: який випуск «Хто знає?» припав до душі Вові Дантесу?

Ініціативність, азартність та подекуди інтуїція привели одну з команд квіз-шоу Нового каналу до перемоги

Зіркові подруги Маша Єфросиніна та Оля Полякова, колишні учасники «Фабрики зірок» Kadnay і MamaRika, TikTok-дует Влада Шевченка і Даші Кубік – що може обʼєднувати цих селебритіз? Правильно, інтелектуально-розважальний проект «Хто знає?» на Новому каналі! Та навіть будучи друзями в реальному житті, через азарт зіркові гості ставали затятими суперниками. А поки капітан команди в «Хто знає?» Вова Дантес розповів про улюблені випуски. Підказка: ви вже можете переглянути їх на YouTube Нового!

– Найбільше сподобався з Дашею Кубік і Владом Шевченком. Було дуже весело! А ще класний випуск із Настею Оруджовою і Сашею Машлятіною. У ньому величезна кількість жартів, бо ми всі були заряджені, – усміхається Вова Дантес. – Також сподобалося грати з військовими – Сашею Маковеєм і Максимом Зубовим. Класно, що військові мають нагоду пограти з нами в «Хто знає?» Взагалі так і має бути, що наші захисники й захисниці стають зірками. Проект знімали заради них, адже наприкінці кожної програми ми донатимо виграш у певний фонд.

Перед стартом кожної зйомки Дантес та його колега, капітан команди суперників Фіма Константиновський спілкувалися з зірковими гостями.

– Так ми налаштовували учасників. Казали їм, що це дуже веселе й вільне шоу, в якому важливі не так знання, як просто інтуїція та зацікавленість. І завжди намагалися пояснити правила простими словами навіть після того, як їх розповіли редактори Нового, – зазначає співак. – А коли прийшла Маша Єфросиніна, то разом згадували навіть у самому ефірі, що познайомилися саме на Новому. Минуло стільки років, а ми знову зустрілися тут. Тому просто обговорювали, якими ми були, а якими стали.